Turista érem

TURISTAÉREM KAPHATÓ MÚZEUMUNKBAN

A turistaérem fából faragott, kiégetett korong alakú, kedves, ízléses emléktárgy. De annál több is; érem, amely azt bizonyítja, hogy ön személyesen is meglátogatta Magyarország valamely gyönyörű vidékét. Barangolja be Ön is hazánkat, ismerje meg az ország számos rejtett értékét, és eközben gyűjtse a turistaérméket, amelyekre rápillantva mindig felidéződnek a csodás emlékek. A turistaérmékhez egy speciális gyűjtőjáték is kapcsolódik. Az érméről és a játékról további információk a www.turista-erem.hu honlapon olvashatók.

Az érméket kizárólag az adott idegenforgalmi látványosságnál lehet megvásárolni (máshol nem kaphatók).  Falumúzeumunkban az Isaszeg jelképének számító 1848/49-es Honvédemlékmű grafikáját ábrázoló turistaérem vásárolható meg 600,-Ft/db áron.