Adományozóink
Írta: Administrator

A városi Helytörténeti Gyűjteménynek könyveket- dokumentumokat, tárgyakat ajándékozó személyek:

2017.

Prof. Dr. Frisnyák Sándor ny. egyetemi tanszékvezető tanár, Bakajsza Anna (Családsegítő Szolgálat), Isaszegi Múzeumbarátok Köre, Fehér Miklós ejtőernyős, a MEBSZ tagja (Budapest), Dr. Dürr Sándor (Budapest),     Gábor Attila, Kovácsné Halomházi Zsuzsanna, Dr. Tóth József (Budapest), Denk Tünde Isaszeg - Külterület, Balázs István, Notter Béla, Dr. Székely András Bertalan, Juhász József (Pécel), Bazsik Béla,

2016.

Horváth István, Balogh Mina Ildikó (Szigethalom), Denk Tünde Isaszeg - Külterület, Wysocki Légió Hagyományőrző Egyesület (Budapest), Prof. Dr. Frisnyák Sándor ny. egyetemi tanszékvezető tanár, Isaszegi Múzeumbarátok Köre, Dragonya István, Dr. Székely András Bertalan, Dr. Ócsai Antal főorvos;Görgei-kutató (Jászberény), Balázs István, Ragács Lajos, Gabrucza Lászlóné, Szatmáry Zoltán, Juhász Vilmos (Dunakeszi),         Dr. Barabás György Mihály (Kanada), Dr. Péter H. Mária ny. egyetemi adjuntus (Marosvásárhely Díszpolgára), Kovácsné Halomházi Zsuzsanna, Szalkai István.

2015.

Király Margó, Prof. Dr. Frisnyák Sándor ny. egyetemi tanár, Dr. Barabás György Mihály (Kanada), Bazsik Béla, Hatvaniné Majosházi Éva, Jéney Sándor nyá. honvéd őrnagy (Budapest), Apágyi Józsefné, Dr. Vinceffyné Jeney Klára.

2014.

Farkas Sándorné, Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Farkas Jenő nyá. repülő ezredes (Gödöllő-Méhészet), Földi Tamás, Cseszla Józsefné, Verseczki Erzsébet, Jéney Sándor (Budapest), Király Margó, Tóth Tiborné, Szmolicza József.

2013.

Vasicza Ferenc, Hatházi Anna (Isaszeg-Ilkamajor), Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Máté Endre (Budapest), Albert Ferenc, Lécz Lajosné (Gödöllő), Katona Zoltán, Száraz József, Tóth Tiborné, Dr. Vinczeffyné Jeney Klára, Bazsik Béla, Isaszegi Múzeumbarátok Köre.

2012.

Dr. Vinczeffyné Jeney Klára, Podmaniczky Istvánné, Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Horváth István, Bazsik Béla, Albert Ferenc, Kiss Imre, Tóth Tiborné, Karádi Zsuzsanna.

2011.

Szép Gyula (Mende), Hajdú Sándor, Bazsik Béla, Kurucz Tamás, Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Varga Kálmán (Gödöllő), Jéney Sándor (Budapest), Szilágyi György, Horváth István, v. Bolváry József huszár főhadnagy (Budapest), Nizalowski Ernő lengyel repülős főhadnagy(Budapest), Szilasligetért Közhasznú Egyesület.

2010.

Jéney Sándor (Budapest), Palotai István, Dr. Kubassek János (Érd), Dr. Vinczeffyné Jeney Klára, Harmati Róbert, Káposztás István, Bem József Lengyel Kulturális Egyesület (Budapest).

2009.

Bazsik Béla, Streng Ferencné, Oroszné Apró Margit, Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Jéney Sándor (Budapest), Szmolicza József.

2008.

Kiss Anna, Szarka Tamás, Horváth István, Balázs István, Prof. Dr. Frisnyák Sándor, Juhász Vilmos, Szatmáry Zoltán, Jéney Sándor (Budapest).

2007.

Bazsik Béla, Juhász Vilmos, ö. Vilimek Ferencné, Kispál János, Joanna Stempinska (Lengyelország budapesti nagykövete), Jenik István, Hernyes Péter, Kovácsné Halomházi Zsuzsanna, Dr. Frisnyák Sándor, Szmolicza József.

2006.

Szatmáry Zoltán, Isaszegi István, Szekeres Sándor, Garasanin Sándorné.

2005.

Szatmáry Zoltán, Száraz József.

2004.

Mázik Józsefné, Mózes Attila, Lénárt Ferencné (Székesfehérvár).

2003.

ifj. Kiss Csaba, Zemen László, Pálinkás István, Kocsis Éva, Turák József, Farkas Sándorné, Hajdú Zsófia, Fényes Szimonetta, Orlik József, Szegediné Herbák Andrea.

2002.

Hernyes Péter, ifj. Könczöl Gábor, Bazsik Béla, Surman István.

2001.

Bazsik Béla, Podmaniczky Istvánné, Száraz József, Vilimek Ferenc, Streng Ferencné, Hatvani Miklós, Suhajda László, Dobi László, Palyer Istvánné, Kiripolszky Károlyné.

2000.

Bazsik Béla, Albert János, Hidvégi Istvánné, Hackersckmid János (Jakabszállás), Nagy Vilmos (Gödöllő), Surman Istvánné, Palyer Istvánné, Hajdú József, Petrik Györgyné, Hegedűs Richárd, Hatvani Miklós, Lestyán Adorján, Turányi Lászlóné, Kertész József.