Rajzpályázat eredmények - 2015.

Kedves Diákok!

Turcsán Boglárka 5.c.

Klapka György Általános Iskola és AMI

Az Isaszegi Múzeumbarátok Köre (IMK) – az „Isaszegi Történelmi Napok” -  alkalmával, az 1849. április 6-i isaszegi győztes csata 166. évfordulójának emlékére, rajzpályázatot hirdetett meg az isaszegi általános iskolák 4., 5., 6., 7., 8. osztályos diákjai részére. „TROMBITA HARSOGOTT, DOB PERGETT…” címmel. A rajzpályázat zsűrizése március 31-én megtörtént.

A Klapka György Általános Iskola és AMI és a SZISZI-ből közel 50 rajz érkezett, melyekből a zsűri 9 alkotást díjazott. Nagyon sajnáljuk, hogy a Damjanich János Általános Iskolából egyetlen rajz sem érkezett be hozzánk, holott tavaly szép eredményeket értek el az iskola diákjai Pl. a kiemelt I. helyezést egy 6.a. osztályos tanuló kapta.

A sok, szép értékes rajzokért ezúton mondunk nektek és felkészítő tanáraitoknak, szüleiteknek köszönetet!

Fekete Luca Csenge 4.b.

Klapka György Általános Iskola és AMI

EREDMÉNYHIRDETÉSRE és a díjak átadására 2015. április 6-án 14:30 órakor kerül sor a FALUMÚZEUMBAN! A díjnyertes alkotások készítői oklevél és könyvjutalomban részesülnek, akik nem nyertek helyezést, azok sem búsulhatnak, hiszen eredményes részvételükért "Emléklapot" vehetnek majd át.

Kérünk benneteket és szüleiteket, hogy gyertek el a díjátadóra!

A díjazott alkotások, hamarosan a Képgalériánkban megtekinthetőek lesznek!

EREDMÉNYEK:

Klapka György Általános Iskola

Alsó tagozat:

Fekete Luca Csenge 4.b.

Csia Rajmund 4.b.

Nagy Klaudia 4.b.

Felső tagozat:

Turcsán Boglárka 5.c.

Makarész Adriána 7.a.

III. helyezés:

Veres Alexandra és Jakab Réka 7.a.

SZISZI

4. osztály: