Rajzpályázat eredményei

Április 6-án átadásra kerültek a rajzpályázat díjai

I. helyezett

Jakab Katalin Mirjam 5. c. SNI      - Veres Viktória 1.b.

Damjanich János Általános Iskola                             Klapka György Általános Iskola és AMI

Kedves Gyerekek!

Ez évben is a Múzeumbarátok Köre képzőművészeti pályázatot hirdetett az isaszegi csata (1849. IV. 6.) 168. évfordulója alkalmából. Sok szép rajz, alkotás érkezett hozzánk a megadott határidőig, március 29-ig. Az alkotások zsürizésére, másnap került sor. Igyekezett a zsüri minél több jutalmat kiosztani. A díjátadóra a diákokat és tanáraikat előzetesen kiértesítettük, és az ünnepélyes átadóra 2017. április 6-án került sor.

A Falumúzeum részéről három különdíjat is átadtunk

A helyezettek részére az okleveleket és a jutalomkönyveket, Kovácsné Halomházi Zsuzsanna elnök asszony adta át.

Akik nem értek el helyezést, azok "vígaszdíjul" emléklapot vehettek át.

Gratulálunk mindenkinek, külön köszönjük a felkészítő tanárok, szülők támogatását!

A helyezettek névsora innen letölthető

A díjazott alkotások április 6-tól a Falumúzeumban kiállításra kerültek, még látogathatók.

Hamarosan valamennyi helyezett munkái a "Képgaléria" menüben tekinthetők meg!

I. helyezett:

Nagy Blanka 5. a.                                               H. Nagy Hanna 7. oszt.

Klapka György Általános Iskola és AMI     - Gábor Dénes Általános Iskola  (SZISZI)

A Falumúzeum Különdíjai

Sörös Zsanna Sára 2.b. egyéni alkotás

Damjanich János Általános Iskola

Nagy Tímea és Laczkó Petra 6. oszt. - Kovács Magor Ménrót 6. oszt.

Gábor Dénes Általános Iskola (SZISZI)