Az Isaszegi Múzeumbarátok Köre

KÉRJÜK, HOGY ADÓJA 1%-NAK FELAJÁNLÁSÁVAL
TÁMOGASSA AZ ISASZEGI MÚZEUM MUNKÁJÁT SEGÍTŐ CIVIL SZERVEZETET:

AZ ISASZEGI MÚZEUMBARÁTOK KÖRÉT

ADÓSZÁMA: 19184740-1-13

Az Isaszegi Múzeumbarátok Köre munkájának elismeréseként 2007. december 14-én Kós Károly díj kitűntetésben részesült, melyet az Önkormányzati és Területfejlesztési miniszter a következők szerint hagyott jóvá:
"A közel 40 éve folyamatosan működő egyesület kezdeményező és példamutató szerepet tölt be a község társadalmi életében. Tevékenységük magában foglalja a települési érték védelemtől a történelmi hagyományok - és ezzel összefüggő Lengyel - Magyar kapcsolatok - ápolását a közösségi élet és önkéntes társadalmi munka szervezését".

A Kós Károly-díjjal és a Magyarországi Lengyelekért-díjjal kitüntetett,

Isaszegi Múzeumbarátok Köre vezetősége:

Alapítás: 1969. évben

Újjáalakulás és Cégbírósági nyilvántartásba vétel: 1992.

Elnökségi tagok:

Juhász Vilmos, Mészáros Gusztávné, Proksza Péter, Szendrő Dénes

Tiszteletbeli elnökségi tagok:

Bazsik Béla, Dr. Dürr Sándor, Tatai Irén, Valkony Antal

A Múzeumbarátok Köre könyvelését

Verseczki Szilvia,

a Kör tagja látja el.

Az Isaszegi Múzeumbarátok Köre 2016. január 16-án elfogadott

új, módosított Alapszabálya innen letölthető

Amennyiben a Múzeumbarátok Körének tagja kíván lenni,
kérjük, hogy az alábbi nyilatkozatot kitöltve juttassa el
a következő elérhetőségek egyikére:

Múzeumi Kiállítóhely (Falumúzeum)
Cím: 2117 Isaszeg, Madách u. 15.
Tel./Fax: 28/582-280; 28/582-281

A Belépési nyilatkozat IDE KATTINTVA tölthető le.

KITÜNTETÉSEINK:

"Magyarországi Lengyelekért" -díj

Legújabb elismerésünk, melyet 2014. június 7-én, a Miskolcon megrendezett Szent László-napi ünnepségen vehettünk át, dr. Csúcs Lászlónétól az Országos Lengyel Önkormányzat elnökétől

Korábbi elismerések:

/1981./

/1997./

/2007./

/2008./

Adó 1% felajánlások

Az Isaszegi Múzeumbarátok Köre megköszöni mindazoknak a támogatását, akik a személyi jövedelemadójuk 1%-át a Kör részére ajánlották fel!

A 2007. évi APEH által átutalt összeg 117.614,-Ft volt, melyet a múzeum riasztórendszerének korszerűsítésére és takarítógép vásárlására fordítottuk.

Az APEH által átutalt és tartalékolt 2008. évi 109.540,-Ft-ot és a 2009. évi 103.045,-Ft-ot korszerű hangtechnikai eszközök beszerzésére fordítottuk.

A 2010. évi személyi jövedelemadó 1%-ból, amely 60.515-Ft volt a Falumúzeum részére

savmentes tároló dobozokat (50 db.), és savmentes palliumot vásároltunk.

A 2011. évi személyi jövedelemadó 1%-ból, amely 51.437,-Ft volt, a Honvédszobor restaurálását támogattuk.

A 2012. évi SZJA 1% -ból, amely 64.303,-Ft volt, az állandó kiállítás ablakára 1 db redőnymotort, 1 db KOLINK adattárolót (1 GB), valamint a fennmaradó pénzből a Baráti Kör számítógépének felújítását támogattuk.

A 2013. évi SZJA 1% összegéből, amely 54.473,-Ft volt, a múzeumi SHARP AR-6023N fénymásológéphez 2. papírtálca fiókot, és a 2014. április 6-i Trojan Marian József grafikai kiállításhoz képkereteket vásároltunk.

A 2014. évi SZJA 1% összegét, 51.071,-Ft-ot  a múzeumkertben 2016. évben épített kenyérsütő kemencére fordítottuk.

A 2015. évi SZJA 1% összegét, 87.663,-Ft-ot tartalékoljuk.

Köszönjük a felajánlásokat!

Tisztelettel kérjük tagjainkat, hozzátartozóikat és ismerőseiket, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-át az Isaszegi Múzeumbarátok Köre részére ajánlják fel.

Adószám: 19184740-1-13