Közelgő programok

Közelgő programok

2017. január 13.  (péntek) 18 órakor a Tóth Árpád Nemzeti Társaskör vendége: v. Boros Bánk Levente politológus. Előadásának címe: "Magyarország a változó Európában és a világban" A TÁNT előadása a Jókai Mór Városi Könyvtár felújítási munkái miatt, ideiglenesen a múzeumban kerül megrendezésre.

2017. január 14-én (szombaton), 14 órától tarja Közgyűlését az Együttműködés Isaszegért Egyesület, a Falumúzeumban. Az állandó-kiállítás ezen időszak alatt nem látogathatók!

2017. január 20. (péntek) 18 órakor a Keresztény/Keresztyén Akadémia 2016/17. tanév, 5. előadására kerül sor, amelynek témája: Az örmény katolikusság Erdélyben és Magyarországon. Előadó: Dr. Issekutz Sarolta az Örmény Gyökerek Kulturális Egyesület Elnöke

2017. január 21-én (szombaton) 16 órától a "Múzeumi esték" következő rendezvénye, Notter Béla (ITK elnök) előadásában. Témája a "Szlovák paradicsom, Normandia és Bretagne"

Az előadások díjmentesen látogathatók!