Köszönetnyilvánítás e-LED SHOP. hu, Vasicza Szabolcs vállalkozó részére

A tárló bal oldali felén nem működött a LED világítás. Javítás utáni állapot.

Ezúton is megköszönjük Vasicza Szabolcs vállalkozónak (e-LED SHOP.hu), az Isaszegi Múzeumbarátok Köre tagjának, hogy az ólomkatona-kiállítás LED világítás javítását 2024. április 4-én elvégezte. Váratlanul elromlott a tárló bal oldali LED világítása és közeledett Isaszeg nagy napja, az isaszegi csata 175. évfordulója. A múzeum munkatársa éjt nappallá téve az új időszaki kiállításon dolgozott, ezért is jött jól a gyors segítség. Április 6-án furcsa látvány lett volna, hogy a tárlóban a LED világításnak csak az egyik fele működött volna. Vasicza Szabolcsnak köszönhetően ezen gondunk megoldódott és a tárló alján lévő hibás trafót kicserélte, amiért pénzt nem kért. Önzetlen munkáját, amely 2,5 óra volt ezúton is megköszönjük. Köszönjük édesapjának Vasicza Ferencnek, a Múzeumbaráti Kör tagjának a közreműködő segítséget.

Vasicza Szabolcs további munkájához sok sikert, magánéletéhez sok örömet és boldogságot kívánunk.

A hibás trafót Vasicza Szabolcs díjmentesen cserélte ki. Köszönjük!