Köszönetnyilvánítás Majer Orsolya vállalkozó részére

Az állandó kiállítás ablakain az ajándékba kapott szép függönyök

Köszönetnyilvánítás

Ezúton is szeretnénk megköszönni Majer Orsolya volt isaszegi lakosnak azt a nagy értékű segítségét, hogy a múzeum állandó kiállításának, időszaki kiállítótér, iroda, adattár-könyvtár, Fotó és textiltár helyiségek ablakaira függönyöket ajándékozott. A kiállításban a műtárgyvédelmi követelményeknek is megfelelő lenvászon anyagból készítette el, horgolt díszítéssel. Sajnos két éve a karnisokat felszereltük, de a függönyök vásárlására nem volt pénzünk. Köszönjük Orsolyának a nagy értékű adományát és munkáját is, hiszen a felajánlott függöny anyagot, méretre kellett vágni, szegélyekkel ellátni, valamint műanyag akasztó sínt varrni rá, stb. A kész függönyöket múzeumunkba személyesen hozta el és ajándékozott még 3 db régi isaszegi családi emlékfotót is az 1920/30-as évekből.

Majer Orsolya további munkájához sok sikert, magánéletéhez sok örömet és boldogságot kívánunk!

isaszegi Múzeumi Kiállítóhely

Az Időszaki kiállítótér mennyezeti karnisára is felkerült a szép és esztétikus függöny.